Voskový krycí lak 50ml


Kód: 30545
Balení: 50 ml
Url: www.efkoart.cz
MOC s DPH: 3.16 EUR
DPH: 21%
Status: Skladem
Vložit: ks
Nejdříve objekt určený k leptání zbavte nečistot a mastnoty naším „Čističem štětců a pomůcek „( obj.č.75686). Poté naneste „Voskový krycí lak“ v tenké vrstvě na povrch (třeba plochým štětcem). Vytvořte proškrabáním motiv, který chcete vyleptat. (nožíkem, skalpelem, suchou jehlou apod.) Po vyškrabání motivu pokryjte povrch Efkoglass krémem nebo kapalinou určenou k leptání. Po doporučené době leptání odstraňte leptací krém nebo kapalinu. Objekt umyjte pod tekoucí vodou. Voskový lak pak následně odstraňte za pomocí našeho „Čističe skla od voskových materiálů „(obj.č.756614) za pomocí hadříku nebo kartáčku a opět umyjte vodou. Abyste mohli štětce nebo jiná nanášedla znovu používat, očistěte je od voskového laku také naším organickým „Čističem štětců a pomůcek“(obj.č. 75686)
 

 Krycí voskový lak k leptání vlastních vzorů na skle                          

      

Krycí voskový lak na sklo (obj.č.30545) je ideální pomůckou k vytváření vlastních leptaných motivů na skle. Práce s ním je velice snadná a hlavně je možné s ním dosáhnout opravdu originálního vzhledu leptaného předmětu

Návod zde...

 Efkoglass krém a voskový lak - lept sklenice s vlastním motivem 

02.jpg  01.jpg 

Krycí voskový lak na sklo a leptací pasta Efkoglass je ideální pomůckou k vytváření vlastních leptaných motivů na skle. Práce s ním je velice snadná a hlavně je možné s ním dosáhnout opravdu originálního a profesionálního dekorování skleněného předmětu.

Návod zde...

Další zboží