Sada na 5 odlitků ruček nebo rodinného odlitku


Kód: 00_502
Balení: sada
MOC s DPH: 23.96 EUR
DPH: 21%
Status: Skladem
Vložit: ks
Sada na pět odlitků dětských ruček obsahuje, 500g formovací hmoty Efkocrea, 750g odlitkové hmoty Efkolin, 5 kusů plastových nádob širokých 500ml, 5 kusů plastových nádob vysokých 500ml, 2 kusy míchacích bukových špachtlí 25cm a návod.
 

  Udělej si sám odlitek ruky                

   

Kdo za pár let bude vědět, jak bylo naše dítko v tomto čase velké? Vlastoručně vytvořený odlitek ruky Vám napoví a současně si vytvoříte vzpomínku. Při výrobě se pobavíte a vznikne trvalá památka. Formovací materiál Efkocrea je absolutně nezávadný pro dítě jakéhokoliv věku. Tento materiál se například používá i u otisků chrupu v zubních ordinacích.
Návod zde...

 Efkocrea - 3D odlitek psí tlapky

00.jpg  15.jpg       

Vyrobte si 3D odlitek Vašeho psího miláčka. Pobaví se celá rodina a zůstane Vám památka na celý život.

Návod zde...

 Efkocrea - 2D odlitek psí tlapky

16.jpg      

Vyrobte si 2D odlitek (otisk) tlapky Vašeho pejska, kočičky, králíka apod. S našimi materiály je to snadné.

Návod zde...

 Sada odlitek dětské ruky


Podívejte se na video jak je snadné odlít dítěti 3D odlitek dětské ruky pomocí naší sady. Sadu pro domácí odlitek naleznete kliknutím ZDE 

 Efkocrea - školní odlévání 3D ruček dětí

Blíží se konec školního roku. Žáci a školy se těší nejen na prázdniny, ale také na to jakou vzpomínku si sebou na absolvovaný ročník odnesou . Ke klasickému fotografování může Vaše škola nebo školka přidat něco navíc. Originální vzpomínka pak potěší nejen žáky, ale i rodiče. Všechny naše formovací a licí materiály potřebné k výrobě této upomínky jsou šetrné k pokožce, mají veškeré hygienické atesty a lze je použít na všech stupních škol včetně mateřských.

Zvýhodněné sady naleznete kliknutím ZDE      

Další zboží