Efkotex - šířka 80mm,délka 3m-celkem 18m


Kód: 56733
Balení: sada 6ks
Výrobce: Efkoart
MOC s DPH: 14.64 EUR
DPH: 21%
Status: Skladem
Vložit: ks
Efkotex-modelářská látka je tkanina opatřená vrstvou syntetické sádry, která se používá k výrobě technických tvarovaných součástí (např. laminátu). Používá se k výrobě masek, krajinářských modelů, rekvizit ( divadelních dekorací), koláží a v modelářství. V oblasti uměleckých řemesel se používá k výrobě obličejových masek apod. tak, že se přímo formuje na obličeji, tělu čí modelu. Používá se také pro zhotovování dekoračních figur v souvislosti s nafukovacími pěnovými (plovoucími) formami. Efkotex-modelářská látka je velmi vhodná k pokládání na kůži, např. přímé modelování masky na obličeji či těla. K nanesení stačí podle potřeby 2 – 3 násobná vrstva látky. Je neutrální pro pokožku!
 

 Efkotex - reliéfní odlitek T.G.Masaryka

m17.jpg


Pomocí našeho materiálu Efkotex a odlitkových hmot si můžete jednoduchou metodou vytvořit reliéfní odlitky. Můžou to být protréty osobnosti, jakékoliv reliéfy sejmuté z historických památek, podhledy oken a pod. Efkotex je speciální formovací textílie, která po namočení do vody se stává vláčnou a po vytvrdnutí zcela tvrdou. Efkotex je absolutně nezávadný a lze jej použít i na snímání částí lidského těla nebo obličeje. Jako odlévací materiál doporučujeme pro interiéry Efkolin a pro exteriéry umělý kámen Efkostone. Všechny tyto materiály najdete v našem obchodě.

Návod zde...

 Efkocrea a Efkotex - odlitek obličeje

00d.jpg  00a.jpg      

Vyrobte si odlitek obličeje.

Návod zde...

 Co je LIFECASTING (body casting)                                                                    

     

Lifecasting je proces vytvoření tří-dimenzionálních kopií živého lidského těla, pomocí lití a licí techniky. Nejběžnějším lifecastingem jsou torsa, bříška těhotných žen, ruce a tváře. Lifecasting je omezen většinou.......

Celý článek zde...

 Efkotex - forma nebo model těhotného bříska

hotove_odlitky15.jpg

Jak si vyrobit formu nebo model bříška pomocí modelovací a formovací textílie Efkotex...

Více zde...

Další zboží